У салоні еротичного масажу «Xena» ви зможете насолодитися безліччю різних програм масажу. Але з великого переліку цих програм варто виділити «Боді масаж». Цей вид масажу користується особливим попитом у наших Київських клієнтів, завдяки своїм непередаваним сексуальним і здоров’я зміцнює відчуттів. «Боді масаж в Києві – це те що здатне закинути Ваш розум на вершину насолоди вже після перших торкань масажисток», це один з відгуків залишених нашими клієнтами, і зараз ми спробуємо описати що ж такого особливого в цьому виді масажу. Будинок пристарілих «Ренесанс» здійснює догляд за хворими після інфаркту вже багато років. Якщо ви зупинили свій вибір на Боді масажі, то вас чекає яскраве подорож. Наші масажистки привнесуть у ваше життя неповторну насолоду, адже еротичний боді масаж спрямований на повне фізичне і моральне задоволення. Починається масаж з легких підготовляють торкань, з кожною хвилиною інтенсивність збільшується, розминаючи кожну клітинку тіла клієнта. Під час боді масажу використовуються спеціальні масла які в комплексі в умілими рухами масажистки дозволяють клієнту забути про свої проблеми і відчути як його тіло сходить сходами насолоди. Коли клієнт досить підготовлений, настає наступний етап боді масажу. Наша мила масажистка (а за вашим бажанням їх може бути кілька) оголює своє витончене тіло, нагим тілом змушуючи Ваші судини розширитися. Після цього витонченими рухами вона завдає на себе спеціальні ефірні масла, роблячи це так уміло, що б ваш погляд ні упустив не однієї деталі і починає масажувати вас своїм прекрасним спекотним тілом і кінчиками пальців. Торкання боді масажу, аромат масел, ніжна музика і тихий голос масажистки віднесе Вас на пік насолоди і подарує вам небувалий сплеск емоцій. Масажистка зніме напругу в кожній м’язі і подарує приємну легкість. Ритм сучасного життя змушує нас постійно бути в русі, ми весь час метушимося, часто турбуємося і нервуємо. Все це робить нас втомленими і дратівливими. Але після терапії нашого салону ви погляньте на світ іншими очима. Всі проблеми постануть в іншому світі, не буде нерозв’язних ситуацій, а настрій стане найоптимістичнішими. Адже, не дарма кажуть: у здоровому тілі здоровий дух, наш еротичний боді масаж гарантує вам і те, і інше. Нотки східного еротичного масажу Тай зможуть запалити в Вас неприборкане полум’я, а на його вершині розбитися на тисячі іскорок блаженства і релаксації. Боді масаж в нашому еротичному салоні «Xena» допоможе вам пізнати все насолоди доступні нашим тілам.

Якщо у вас ідеї що в цю казку можна включити відсутній елемент, шепніть нашим прекрасним масажисткам і б неодмінно виконаємо ваші фантазії, адже наше завдання це принести в життя клієнтів насолоду і дозволити не надовго але забути про свої зовнішні проблеми. Ціни на еротичний масаж в Києві і боді масаж ви зможете переглянути на нашій спеціальній сторінці. Довіртеся нам і ми обіцяємо, що салон еротичного масажу «Xena» зробить все, що б ви повернулися до нас знову!

Насолода від Боді масажу

Але, на превеликий жаль, ви не встигнете вдосталь насолодитися цією красою. Масаж тілом Боді робиться лише 1 годину, а за цей час ви лише їсти солодощі дотиків дівчата, відчуєте оксамитовість її шкіри і помилуєтеся її божественним тілом. Отримати ж всього цього сповна, з лишком насолодитися побаченим і відчути справжню радість, задоволення ви не встигнете. Даний вид масажу є бюджетним, в ньому не розкривається вся принадність роботи нашого салону. Та й потім, самі клієнти, вибравши еротичний масаж всього на 1 годину, шкодують, що так мало часу. У більш повній мірі професіоналізм роботи нашого салону розкривається в інших видах масажу.