Європейський масаж

Європейський масаж дуже популярна послуга нашого масажного салону. У цьому виді масажу використовуються такі прийоми, як погладжування і розминання.

Ніяких рухів, які б пригнічували шкіру або завдавали неприємні відчуття, немає.

Сеанс європейського масажу складається з трьох етапів. Починається з еротичного до повної релаксації. Потім плавно перетікає в класичний масаж і закінчується еротичним з повною релаксацією.

Краса цього виду масажу полягає в тому, що кілька сеансів повертають чоловічу силу.

Лесбі шоу

«Лесбішоу» працює з вашим тілом і емоціями по наростаючій амплітуді. Спочатку проводиться класичний масаж. Він готує ваше тіло, розслаблює, знімає денну втому, відволікає від турбот і сумовитих думок. Ви раптом розумієте, що ніщо вас більше не турбує, що ви залишилися наодинці із задоволенням і готові його приймати.

Піп шоу

«Піп шоу »відноситься до різновиду еротичного масажу. У багатьох країнах світу цей масаж дуже популярний. У чому причини такого успіху? Справа в тому, що сеанс будь-якого еротичного масажу це оздоровлення, поліпшення потенції і настрою, а також отримання естетичної насолоди.

Стріп масаж

Стрип-масаж один з різновидів еротичного масажу. Замовляючи цю послугу, ви отримуєте не тільки професійний масаж, але і задоволення від стриптанцю. Дівчина, танцюючи, поступово оголюється, викликаючи в вас шалений бажання і передчуття насолоди.

Еромассаж

Еромассаж це більше, ніж просто посилене сексуальне збудження і нескінченні хвилі еротичного задоволення. Це ідеальна практика для пар, які прагнуть удосконалити свої відносини один з одним, і прагнуть досліджувати більш глибокий зв’язок з самим собою.

Еротичний масаж – доступна послуга

Еротичний масаж сьогодні є досить популярним видом дозвілля, який відомий широкій аудиторії. Все це завдяки його прекрасним властивостям, які складно переоцінити. Звичайно ж, з одного боку, це можливість провести час в приємній компанії красивих дівчат, отримати задоволення від приємних дотиків оголеного жіночого тіла.

Сексуальні фантазії чоловіків і жінок

По дорозі на роботу, за сніданком, під час важливого наради, зустрічаючись поглядом з незнайомцем, перемикаючи телевізійні канали, чекаючи лікарястоматолога, в нашій свідомості безперервно виникає безліч образів і ситуацій, в яких нам ніколи не доводилося бути, які з нами траплялися або в яких нам би хотілося побувати. І ми опиняємося у владі наших фантазій, яким підвладне все

Тайський боді масаж

Мода на східні оздоровчі практики набирає популярність. Результат застосування екзотичних процедур перевершує всі, навіть найсміливіші, очікування. Особливе місце в рейтингу популярності займає древнє мистецтво тайського боді масажу. Для того щоб отримати незабутні відчуття необов’язково їхати в азіатські країни.

Тантричний еротичний масаж

У знаменитому древнеиндийском медичному трактаті Аюрведа є цікаве зауваження воно свідчить, що якщо чоловік і дружина на ніч помасажуйте один одному стопи, прибуде не тільки здоров’я, а й тяжіння. Цікаво, чи не так?