Еротичний масаж Київ

Эротический массаж КиевТак в чому ж його сила? В унікальному оздоровчому ефекті, цілющої недугу і підживлює втрачену енергетику. Найпотужніші еротичні імпульси посилюють результат. Доктора сучасної медицини впевнені, що кожна людина має потребу в тактильних дотиках так само, як і в воді. Мова дотиків дуже багатий і розвинений, він зрозумілий тілу і сприймається їм, відповідаючи певної фізичної реакцією.

Особлива техніка еротичного масажу

Освоїти техніку еротичного масажу не складно. Для цього необхідно взяти ефірні масла, вибрати запах, який ідеально підійде обом. Головне зрозуміти, що особливо приємно тому, хто поруч, і слідувати чутливої інтуїції. За часом  еротичний масаж у Мукачево не повинен бути тривалим, досить п’ятнадцяти хвилин, щоб насолодитися тими відчуттями, які дарує подібну розвагу.

Головна зона еротичного масажу спина і сідниці. Їх не потрібно інтенсивно м’яти, приносячи деякі незручності партнеру. Досить щільно притиснути долоні до тему і довгими плавними рухами пройтися уздовж по хребту, спуститися до попереку і круговими рухами пройтися по сідницях, зупиняючись і заглядаючи в кожну улоговинку. Еротичний масаж в Києві накочується хвилею, він приємно обволікає, дарує теплоту і заводить.

Існує техніка точкового еротичного масажу. З наскоку її не освоєний, на Сході дівчаток з дитинства навчають грамоті точкового впливу, але є невеликі премудрості, підвладні всім і кожному. Є на тілі людини особливі зони, які здатні пробудити чуттєву пристрасть. І знаходяться вони далеко від геніталій. Якщо ви перед статевим актом помассіруете область потилиці, задньої поверхні шиї, плечі, доторкнетеся до них не тільки долонями, але і кінчиком язика, проведете їм на пальцях, долоні, стопи партнера, ви розбудіть справжню пристрасть, здатну подарувати масу приємних вражень.

Є одна крапка не тілі людини, яка змушує стогнати від насолоди. Вона знаходиться прямо посередині на лінії живота, прямо над краєм лобкової кістки. Якщо масажувати її жінці вчасно статевого акту, оргазм буде набагато сильніше. Область живота від лобка до пупка суцільна еротична зона, не потрібно ігнорувати це, якщо хочеться гострих відчуттів.

Не потрібно забувати і про те, що стопа людини є прямою проекцією всіх внутрішніх органів, є на ній ділянки, що відповідають і за зону головного мозку, розподіляє імпульси пристрасті. Тому обов’язково необхідно починати еротичний масаж Київ саме інтенсивного впливу на цю частину тіла, не тільки ніжно погладжуючи її, а й стискаючи пульсуючими рухами шкіру стопи, викручуючи її, згинаючи і розгинаючи.

Приплив сексуального бажання викликають дотику до великого пальця. Можна розминати його не тільки руками, але і цілувати, облизуючи мовою, повірте, ніхто не встоїть перед подібними ласками і здасться своєму партнеру набагато раніше, ніж він про це подумає. Як бачите, техніка еротичного масажу досить проста, не потрібно проходити великі університети для того, щоб повністю підпорядкувати собі процеси пристрасті.